Expert Kredyt

Największy wybór kredytów dla ciebie

O firmie

Nasi Klienci mają do dyspozycji pełną gamę produktów finansowych: kredyty hipoteczne, produkty inwestycyjne, plany oszczędnościowe, produkty ubezpieczeniowe. Posiadamy blisko 300 oddziałów w całym kraju, a zespół ekspertów liczy ponad 80 osób.

Model działania naszych ekspertów definiuje nazwa firmy – expertkredyt, co po łacinie znaczy „przyjazny, zaufany”. Zadowolenie naszych Klientów motywuje nas do jeszcze większej pracy nad ofertą oraz jakością naszych usług. Siłą firmy jest indywidualne podejście do potrzeb Klienta oraz utrzymywanie bardzo dobrych relacji z bankami i innymi partnerami.

Bierzemy udział w tworzeniu rozwiązań i standardów mających kluczowe znaczenie dla rynku Doradztwa Finansowego w Polsce. Poprzez aktywne uczestnictwo m.in. w Związku Firm Doradztwa Finansowego staramy się aby nasze długoletnie doświadczenie wykorzystane zostało w celu podniesienia jakości funkcjonowania całej branży.

Jako pierwsza firma z branży zadeklarowaliśmy przyjęcie do stosowania – rekomendowany przez Komisję Nadzoru Finansowego – Kanon Dobrych Praktyk Rynku Finansowego.

icon_00Doradztwo finansowe dla firm

Znalezienie odpowiedniego kredytu, leasingu lub innego produktu finansowego dla firmy jest złożonym procesem. Chociaż sama procedura wygląda podobnie, jak przy produktach finansowych dla osób fizycznych, to jednak w przypadku firmy istotne są jeszcze takie kwestie jak długość funkcjonowania firmy, branża, jej perspektywy rozwoju i oczywiściesytuacja finansowa.

icon_00Inwestycje i oszczędzanie

Pomnażanie kapitału jest sztuką. Rolą Twojego dedykowanego eksperta finansowego jest nie tylko pomoc w wyborze optymalnej oferty dla Ciebie, ale kluczową kwestią jest profesjonalna i rzetelna pomoc w zarządzaniu Twoimi pieniędzmi.

icon_00KREDYTY OBROTOWE

Wzrost obrotów firmy, przystąpienie do realizacji dużego kontraktu lub przejściowe zwiększone zapotrzebowanie na środki obrotowe to sytuacje, w których najlepiej skorzystać z kredytu obrotowego.

Z dostępnej oferty kredytów finansujących bieżącą działalność firmy pomożemy Państwu wybrać produkt najlepiej dopasowany do Państwa potrzeb.